Roma Şehir Rehberi

Social Navigation

Roma’da Spor Salonları Fiyatları?

Genel

10 günlük İstanbul ziyaretinden sonra nihayet Roma’ya vardım. Gelir gelmez dil okuluna başladım. Roma Bileti için sıradaki videonun ne olacağını düşünürken bir spor salonunun önünden geçtim ve içeri girip fiyatlar ve açık olan saatler ile ilgili detaylı bilgi aldım. İçeride spor yapanlar olduğu için fotoğraf ya da video çekemedim ama web sitelerinden inceleyebilirsiniz.

6 Aylık üyelik bedeli 500 Euro, 12 aylık üyelik 450 Euro. Her ikisi için de 70 Euro kayıt bedeli alınıyor. Bugüne özel bir kampanya olduğu söylendi. Şayet bugün kayıt olsaydım kayıt ücretini 10 Euro olarak ödeyip yazılabiliyordum. Kayıt ücretindeki tuhaflık, işletmenin bağlılık ve devamlılığı önemsediğini gösteriyor. Bir de 1 yıllık üyeliği 2 aylığına dondurabiliyorsunuz. Şayet bir sonraki yıl yeniden yazılırsanız dondurduğunuz 2 ay üzerine ekleniyor. Aksi takdirde hakkınız yanıyor. 6 aylık üyelikte dondurma olmuyor.

Fiyatlara çalışma listesinde gördüğünüz siyah yazılı programlar dahil değil. Bunların içinde Salsa, Swing, Pole Dance gibi ek ücret ile katılabileceğiniz programlar yer alıyor. Geri kalan tüm programlar ödeyeceğiniz ücrete dahil.

Mekan 2 katlı ve modern spor aletleri ile donatılmış. Alt katta güzel bir havuz vardı. EasyFit Roma Trastevere tren istasyonuna 5 dakika yürüme mesafesinde. Hemen önünde bir tramvay durağı da var. Uzaktan gelenler yürümek zorunda kalmayacaklar.

Roma’da spor salonları konusunda bilgi almak isteyenler için faydalı olmasını umuyorum. Sorularınız olursa memnuniyetle yanıtlarım.

Herkese keyifli günler dilerim.

Ahmet Ebcim – 26.02.2019 Monteverde Nuovo.

Roma Spor Salonları Fiyatları

Merhaba ben Ahmet Ebcim. Roma’da yaşıyorum.
Roma şehir hayatı, İtalya ve İtalyanlar ile ilgili içerikler üretiyorum.
Videolarımı izlemek için buradan Youtube kanalıma abone olabilirsiniz.

Benimle Fotoğraf Turu Yapmak İçin: http://bit.ly/2Pe6M6k

İletişim: romabileti@gmail.com


Roma Bileti

Roma Bileti, Roma’da yaşayan Ahmet Ebcim’in deneyimlerini paylaştığı bir blog yayınıdır. Ayrıca Youtube, Facebook ve Instagram üzerinden düzenli yayınlar yapmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir